13 بازی برتر سبک بقا برای کامپیوتر • دیجیکالا مگ

آیا خیلی عجیب است که سازندگان پوماپونکا که هزاران سال پس از مصری ها می زیستنه اند استفاده از گونیا را بلد بوده باشند؟ مخالفتهایی که با این نظر می شود فقط در این حد است که ادعا می کنند که نه، برخی از تمدنهای خاص روش ریخته گری و ساخت فلزات را بلد نبوده اندو یا اینکه اسکنه ها و قلم های ساخته شده از جنس مس ضعیف هستند و نمی توانند در حجاری سنگها استفاده شوند. این ادعا که برای برش این سنگها باید از تیغ اره های الماسی استفاده شده باشد، اشتباه است.سنگ ماسه ای قرمز ” Red Sandstone ” نسبتا نرم است و کار کردن بر روی آن خیلی راحت است.

به همین دلیل برای فردی چون من خیلی سخت است که ادعاهای بعدی فن دانیکن را باور کنم که موجودات فضایی با استفاده از تفنگهای لیزری این سنگها را برش داده اند! فن دانیکن نیز به ساخت این ادعاهای دروغین ادامه می دهد. در ادامه در رابطه با ادعاهای دروغین خود فن دانیکن نیز بیشتر صحبت خواهیم کرد. حقیقت این است که تمام این سریال مثلا مستند، بر پایه کتابهای اریک فن دانیکن نوشته شده است.

حقیقت این است که سنگهای بکار رفته در پوما پونکو اصلا از گرانیت یا دئوریت نمی باشند. پوما پونکو ” Pumapunku ” یک ساختار سنگی به شکل مقبره که یکی از قسمتهای منطقه تیاهواناکو دربولیوی است. در پوما پونکو سنگها جوری در کنار یکدیگر چیده شدهاند که نمیتوان یک تیغه چاقو را در میان آنها قرار داد. بزرگترین سیاره در میان چهار سیاره داخلی منظومه شمسی است. با وجود اندازهٔ کوچک، سیارهٔ عطارد از میدان مغناطیسی نسبتاً نیرومندی برخوردار است؛ شدت میدان مغناطیسی این سیاره حدود یکصدم زمین است این سیاره، نهمین جسم منظومهٔ شمسی از نظر جرم میباشد. تمایل عجیبی در نظریه پردازان این نظریه (البته واژه ی فرضیه صحیح است) وجود دارد که همه مردم دنیا را به جز نژاد سفید پوست اروپایی احمق و فاقد توانایی نشان دهند.

ماسه خاصیت شگفت انگیزی دارد. براساس هاپلو گروپ ژنتيكي پدري يا Y-DNA، تمام ملت ها و كشورهاي اروپايي ايراني محسوب مي شوند اين واقعيت شگفت اور ژنتيكي بر اثر مهاجرت تيره هاي ايراني اسكيت و آلان و سرمت و پيش از انها كاسپي ها و كيمري ها و هيتي ها و ديگر مردمان آریایی به اروپا رخ داده است. گلن که در روز ۲۰ فوریه ۱۹۶۲ برای اولین بار به فضا رفت، سه بار به دور زمین چرخید و در جریان سفر شگفت انگیزش چهار غروب خورشید را در یک روز دید.

عطارد که نزدیکترین سیاره به خورشید است، در 88 روز ، زمین در یک سال و مشتری در 12 سال خورشید را دور میزنند. هر سیاره منظومه شمسی به دور خورشید می چرخد. مشتری در کمتر از ده ساعت یکبار به دور محورش می چرخد و نوارهای رنگی ابرهای پیرامونش را با خود می گرداند . جرم آسماني است كه به دور جسم بسيار بزرگي ميگردد. در واقع سازندگان پوماپونکا از همان روشی استفاده کرده اند که هر حجار و کارگر سنگ تراش در عهد باستان استفاده می کرده است.

بیشتر سنگهای بکار رفته در بنا از این سنگ نیز به مراتب سبکتر هستند. این سرعت از تقسیم محیط کره زمین در خط استوا (حدود 24900 مایل یا 40070 کیلومتر )بر تعداد ساعات شبانه روز (24) محاسبه می شود . NFTهای قابل مبادله در بازی یک محیط زیست پیچیده و چندین فرصت برای اصلاح گیم پلی به شما ارائه میدهند. 1- استعاره چشم انداز بمنزله یک تولید فرهنگی، ساختار همه چشم اندازها را تنها در فرآیندهای اجتماعی جستجو می کند و همه عوامل تأثیرگذار محیط طبیعی را نادیده می گیرد.

برآوردها نشان می­دهند که تولید سالانه جهانی این ریزجلبک در محدودة 3000 تا 4000 تن می باشد (18). ریزجلبک دیگری که از 2000 سـال قـبل به عنوان منبع غذایی باارزش و سالم توسط چینی­ها مورد استفاده قرار می­گیرد، نوستوک (Nostoc sp.) است که متعلق به گروه سیانوباکتری هاست (1, 19). این ریزجلبک با وجود محتوای بالای پروتئین و رنگدانه، چربی بسیار کمی دارد. تیاهواناکو یکی از مهمترین تمدن های ماقبل اینکاها در آمریکای جنوبی بوده است که در زمان توسعه طلبی امپراتوران اینکا تحت استیلای اینکاها در آمد. شهری به نام تیاهواناکو مرکز این شاهنشاهی بود و این تمدن به همین نام معروف گردید.

از همسایگان حکومت تیاهواناکو می توان تمدن واری را ذکر کرد. تصویری دیگر از مجموعه تصاویر منظومه شمسی که سیاره مریخ را از دید تلسکوپ فضایی هابل (Hubble) در می 2016، نشان میدهد. اما نام اکثر سیارات منظومه شمسی در زبان های غربی از اسطورههای رومی و یونانی سرچشمه میگیرد. این سیارات خارجی که اخیراً کشف شده است، تنها شخصی است که در منطقه قابل سکونت ستاره خود قرار دارد. یاک مقدمه ای را برای تئودور لندشاید نشان داد ، سطح فعالیت خواب آلودگی که در تبادل سیارات و تعدادی دیگر از دیوانسالاران نجومی ایجاد می شود. در این فیلم با بازی اما تامسون، کالین فرث، توماس سنگستر، کلی مکدونالد و آنجلا لنسبوری خواهیم دید: آقای سدریک براون که همسرش را از دست داده مجبور است تا از هفت کودک نا آرام و بسیار شلوغش به تنهایی مراقبت کند.

با توجه به این ویژگیها، پوما پونکو اغلب به عنوان دلیلی است که زمین توسط بیگانگان یا موجودات افسانهای دیگری مورد بازدید قرار گرفته است که در ساخت بناهای سنگی بسیار از انسانها پیشرفته تر بودند. تلویزیون تازه از راه رسیده بود و برنامه دانشی بسیار خوبی داشت که بیوشیمیدانی عالی آن را ساخته بود. تنها سیارهای است که میتواند از حیات پشتیبانی کند اما در در خطر انقراض است. دلیل این هم این است که در سراسر محوطه و سایت پوماپونکا شواهد و مدارک لازم و کافی برای بررسی کردن و نتیجه گیری وجود دارد. این ادعا کاملا اشتباه است .حقیقت این است که سنگین ترین سنگ بنای بکار رفته در پوما پونکو فقط 130 تن وزن دارد.

خیلی خوب، اگر واقعا پوما پونکو پر اهمیت ترین مدرک در پازل فضانوردان باستانی به حساب می آید، ما هم باید کار بررسی خود را از آن شروع کنیم. حتی اگر فرض کنیم که آنها از مس خالص برای قالب ریزی ابزارآلات خود استفاده می کرده اند باز نیز وسایلشان به اندازه لازم از استحکام برخوردار بوده است. اگر چه این تئوری اشتباه ثابت شد. ماسه اگر ما بین یک سنگ و یک سطح صاف قرار گیرد می تواند سخت ترین سنگهایی که بشر می شناسد را نیز صیقل دهد.در واقع، هر چه سنگ سخت تر باشد راحتر با ماسه صیقل می خورد.

البته آندوزیت تا حدی سخت تر است ولی به دلیل روشی که با آن آنرا سرد می کنند می توان به سادگی با استفاده از سنگهایی با درجه سختی ” 5.5 Mohs ” آن را نیز خرد کرد . 0.0068) مدار زهره نسبت به ((دایرة البروج)) 3.39 درجه شیب دارد و دارای نیم قطر اطول 0.7233 Au و دوره تناوب مداری نجومی 224.70 شبانه روز میباشد. طراحی هنری بازی زیبایی منحصربهفردی دارد و شما با کشف هر افق جدید، حس آرامش و رغبت برای اکتشاف مناطق بیشتر را دارید.

در حدود سده چهارم میلادی، ایالتی در کناره جنوبی دریاچه تیتاکاکا، شروع به گسترش در منطقه یونگاس نموده و نواحی اطراف را با جنگ یا وعده وعید به زیر سلطه خود در آورد. قابلیتها و بخشهایی مثل زامبی یا شهرهای رادیواکتیو از بازی حذف شدند و ایدههای جدید جای آنها را گرفتند. از جمله معروف ترین آثار به جای مانده از دوره تیاهواناکو در آمریکای جنوبی می توان خرابه های شهر تیاهواناکو و پوماپونکو را نام برد که در این بین خصوصیات پوماپونکو باعث گردید تا دستاویزی برای نظریه بیگانگان یا فضانوردان باستانی گردد. تا این که بحران کمبود غذا بر اثر چند دوره خشکسالی باعث تخلیه سکنه شهر تیاهواناکو گردیده و این منجر به تضعیف شاهنشاهی شد.

حقیقت این است که برای ساخت این بناها ابزار آلات یا تکنولوژی عجیب و غریبی نیاز نبوده است .ابزار آلاتی به پیچیدگی چند قلم و اسکنه فلزی کفایت می کرده است. درحالحاضر هم مشغول نوشتن چند کتاب دیگر هستم و امیدوارم خوانندگان ایرانی هم آنها را بخوانند. فاگان ریشه این قوم را تا 1500 سال قبل از میلاد عقب می برد و معتقد است که در قالب زندگی روستایی به کشاورزی مشغول بوده اند.

حقیقت این است که آثار ضربه های چنین سنگهایی بروی تمام لاشه سنگهای آندوزیت موجود در این محل وجود داشته و قابل رویت هستند. ولی حقیقت این است که آن سنگها ، سنگهای ماسه ای هستند.گوینده و مجری فیلم فقط دروغهایی که در کتابهای اریک فون دانیکن ذکر شده است را طوطی وار تکرار می کند. بر خلاف ادعایی که فن دانیکن و مروجان فرضیه فضانوردان باستانی می کنند که باستان شناسان در مواجهه با بنای پوما پونکا ما کلا گیج شده و هیچ توضیح قابل ارائه ای را ندارد،حقیقت این است که باستان شناسان به خوبی این بنا را بررسی کرده اند و اصول پایه ای اینکه چگونه سنگهای این بنا شکل گرفته و برش خورده اند را می دانند.

البته این شگرد و روش همیشگی اریک فن دانیکن است و در ادامه به چنین بزرگنمایی هایی که او انجام می دهد بیشتر اشاره خواهیم کرد. بلافاصله بعد از اینکه چنین ادعای بزرگی شد ،ادعاهای بی مدرک خود را سریعا عنوان می کنند که تا به بیننده بقبولانند که پس این بناها را موجودات فرازمینی ساخته اند! تکنیکی که برای فریب در این مورد استفاده شده است این است که ابتدای امر به ببیننده فیلم القاء می شود که امکان نداشته است تحت هیچ شرایطی انسانهای عادی که در زمان ساخت این بنا در این محل زندگی می کرده اند قادر بوده باشند که چنین بنایی بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید