نحوه استفاده و کاربرد حروف اضافه در زبان انگلیسی

با توجه به این که عنوان Borderlands و به طور کلی این سری هرگز بر روی گرافیک واقع گرایانه و خیلی بالا تمرکز نداشته است و گرافیک آن سل شید است، پس زیاد تفاوتی ندارد که بازی مال نسل هفت است و یا هشت. خب، در این سرویس ۱۰ تکه البته خبری از مغز واقعی انسان نیست، اما همان طور که میبینید در آن به شیوه جالبی در دل شیشه برشهایی شبیهسازی شده از مغز، قرار داده شده.

فرازمینی ها و رکوردهایی که خودم از کشتی های نوری انجام داده ام. شاهکاری هنری که تمام قد خود را در اختیار اهداف والای انسانی قرار داده است و بی دلیل نیست که خود را پرفروشترین فیلم تاریخ سینما یافته است. حال نگاهی می کنیم به این موضوع که آواتار چه نداشت که بهترین فیلم سال شناخته نشد و هرت لاکر چه داشت که عنوان بهترین فیلم را به خود نسبت داد؟ با فقط ۲۰ دلار میشود این ظرف پذیرایی را سفارش داد. این فیلم پس از حدود 3 ماه اکران در سینماهای جهان(که هنور هم ادامه دارد) به فروش رویایی 2500 میلیون دلار در سراسر جهان و 750 میلیون دلار در داخل امریکا رسید که فیلم قبلی آن تایتانیک است (اثر همین جیمز کمرون) با فروش جهانی 1800 میلیون دلار و فروش 600 میلیون دلاری در امریکا.

این فیلم طعنه ای است به جنگ تمدنهای هانتینگتون، و از سویی دیگر تعریضی است بر تفکرات جهانی سازی و یکپارچه ساری ملتها و تمدنها. حداکثر فاصله زاویه ای که این سیاره با خورشید دارد حدود 28 درجه است ( از دید زمین ). هنگامی که زاویه کشیدگی این سیاره در حدود 10 درجه است، از درون تلسکوپ به صورت هلال باریکی دیده می شود. تعداد بسیاری از این سیاه چالهها باجرمی معادل میلیونها و حتی میلیاردها خورشید شناخته شده و در اغلب موارد جرم سیاه چاله هر کهکشان حدود ۰٫۱ درصد جرم آن بوده است. یک رشته کوه به نام ماکسول ، حدود 540 مایل (870 کیلومتر) طول دارد و تا حدود 7 مایل (11.3 کیلومتر) طولش اندازه دارد ، که آن را به بالاترین ویژگی این کره تبدیل نموده است .

ذرات گاز و گرد و غبار ، که برخورد می کنند ، به تدریج کره زمین را “رشد” می دهند. لئونیدا (Леонида): سیاره خانه لئونیدرز، یک نژاد بیگانه انسان نما است که در یک زندگی کامل زندگی می کند همزیستی با سیاره زیست کره. در نگاه اول Ubisoft Forward ، دو Na’vi به یکدیگر کمک می کنند تا یک هلی کوپتر RDA را از بین ببرند. سطح رو به خورشیدِ سیارهٔ عطارد، بهدلیل نزدیکی به خورشید، بسیار داغ است و رویهٔ پشت به خورشید آن نیز بسیار سرد است. این نشان میدهد که سطح زهره جوان است، چرا که فرسایش، فعالیتهای آتشفشانی و نیروهای زمینساختی، باید بر دهانهها نیز اثر بگذارد.

پس از اتمام مرحله شکل گیری سیارات و همراهان بزرگ از کارخانه نجاری اولیه ، پس از احساس سونس ، مرحله سطح در شکل اصلی آغاز دو فرآیند: انتقال تعداد زیادی دیگر قطعاتی که به سادگی در دنیای داخلی مداخله کردند اندکی نگاه اجمالی به سطح سیاره های بزرگ و همراهان آنها نشان می دهد که چگونه برای بدن پوست در جریان این فرایندها ، فرایندها به نسبت های مختلف کاهش می یابد. میبینید که تمام سیارات در مداری بيضوى و تقريباً هم راستا با هم به دور خورشید میگردند اما شكل مدار پلوتو متفاوت است و مسیر چرخش آن هم راستا با بقيه نيست ولی سیارههای منظومه شمسی هیچکدام به این شکل نمیچرخند.

مانند تمام سیارات منظومه شمسی، انفجارهای زحل در “فصول” رخ می دهد. دو فضاپیمای ناسا که در سال 1977 پرتاب شدند، از مرز ضربه خروجی عبور کردهاند: فضاپیمای ۱ در سال 2004 و فضاپیمای ۲ در سال 2007 از ناحیه ضربه خروجی عبور کردند، اما برای عبور از ابر اورت هزاران سال زمان لازم است تا از آن و در نهایت از منظومه شمسی خارج شد. شخصیت های بازی همگی بسیار خاص و عجیب و غریب هستند و Borderlands را بسیار جذاب تر از قبل کرده اند. به نوعی عجیب بودند و همگی با هم جور بودند!

اسکار این دوره هم از این قاعده مستثنی نبود. مریخ:دو قمر کوچک به دور مریخ در گردش هستند.نام آنها از اسطوره ها گرفته شده است.آنها «دیموس»و«فوموس»هستند که ملازمان خدای جنگ بوده اند. با این حال ، در قطب ها مکان هایی وجود دارد که هرگز اشعه آن نمی افتد. تنوع ماموریت های فرعی در بازی فوق العاده است و انواع و اقسام کارهای مختلف و متنوع را در این ماوریت ها باید انجام دهید که باعث می شوند شما هرگز خسته نشوید.

همینطور صداهای محیطی در بازی و صداهای هیولاها و شلیک سلاح ها و .. نیز بسیار عالی و جذاب در بازی قرار گرفته اند و شاهد یک بازی با کیفیت از لحاظ صوتی هستیم. جالب اینجاست که یکی از نکاتی هم که به شدت در آواتار به آن توجه شده است انتقاد به همین روحیه مهاجم جهان غرب و نظام سلطه جهانی است و در مقابل آن در این فیلم راهکار احترام به دیگر فرهنگها به عنوان راهکار شایسته تر عنوان شده است و حتی به همین هم اکتفا نکرده و فرهنگ غرب را بسیار پایین تر از بسیاری از فرهنگهای موجود در جهان معرفی نموده است.

اما تا به امروز هیچ وسیله ای هیچگونه میدان مغناطیسی ای را آشکار نکرده است. سیاره ی عطارد هیچ قمری ندارد و سیاره ای سنگی است. این کارکرد دوگانه عطارد به خاطر سرشت کاملاً متضاد اوست. عطارد نزدیک ترین سیاره به خورشید است و سیاره کوچکی است که هر 88 روز یک بار به دور خورشید می گردد. این قمر که در درجه اول از آب ساخته شده است، و بخش کوچکی از سنگ را نیز داراست، در سال ۱۶۸۴ میلادی توسط جی.

اول از خیابان عبور کن، بعد فیسبوکات را به روز کن! 0.02056) و میل زیاد (7 درجه نسبت به دایرهالبروج) با نیم قطر اطول 0.03871 Au و یک دوره تناوب مداری نجومی 87.96 روز به دور خورشید میگردد. یک روز در سیاره ناهید 243 روز زمینی طول میکشد (این مدت زمانی است که برای چرخش زهره حول محور خودش لازم است)، در حالی که یک سال در ناهید (دوره حرکت آن به دور خورشید) کوتاهتر است و فقط 224٫7 روز زمینی است. کیوان یا زحل دومین سیارهٔ منظومهٔ شمسی از دیدگاه جرم و اندازه و ششمین سیارهٔ دور از خورشید است.

کسی که توانائی دارد این کرات عظیم و کهکشانهای وسیع و گسترده را با آنهمه عظمت بیافریند، و اداره و تدبیر کند چگونه از احیای مردگان عاجز و ناتوان خواهد بود؟ این جهل گروهی از مردم است که به آنها اجازه درک این حقایق را نمی دهد. متعاق این امر، سخنگوی گوگل -مارا هریس- در گفتگو با واشنگتن پست از اپل پوزش خواست و اظهار کرد که این امر تجربهای برای گوگل شده است، تا در آینده به سرعت این خرابکاریهای را شناسایی و حذف کند یا اینکه اصلا از آنها پیشگیری کند. Borderlands از آن دست بازی ها و نام هایی است که وقتی آن را تجربه کنید نه تنها تا همیشه نامش در ذهن شما حک خواهد شد بلکه به احتمال قریب به یقین طرفدار پر و پاقرص آن نیز خواهید شد و نسخه های بعدی آن را نیز دنبال خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید